Hakkımızda

HATTAP İNŞAAT TAR. MAD. TEM.TAŞ. SAN. VE TİCARET ŞİRKETİ inşaat, tarım, madencilik alanlarında faaliyet gösteren bir inşaat firmasıdır.

Firmamız inşaat sektöründe uzun yıllara dayalı öncü firmaların arasında yer almayı hedefleyerek her türlü inşaat, konut, iş yerleri, ve endüstriyel tesislerin inşaat işlerini inşa edip yurt içinde ve yurt dışında da resmi ve özel kuruluşların tüm inşaat işlerinin taahhüt ve montaj hizmetlerini de vermekteyiz. Müstakil konutlar, iş hanları, fabrikalar, yollar, barajlar, park ve bahçe düzenlemelerinin yanı sıra turistik tesisler ve tatil köyleri de inşa etmekteyiz.

Size ait konut ve iş yeri restorasyon işlerini başarı ile tamamlamaktayız. Resmi ve özel kuruluşlarının tüm inşaat işlerini özenle üstlenip insan sağlığına zarar vermeyen şekilde ve doğal dengeyi bozmayan kaliteli ürünlerle yaşam alanları sunmaktayız.

Hedeflerimiz!

Hattap İnşaat

Ülkemizde mühendislik, inşaat ve proje yönetiminde ve tüm pazarlarda söz sahibi olmak. İnşaat firması olarak, büyük ve kapsamlı projelere imza atmak.

Rekabet içinde, yüksek kalite doğrultusunda özel ve resmi kurumlar da müşteri portföyü oluşturmak. İnsana ve doğaya saygılı, modern, yaşam alaları ile geleceğe yön vermek.