İnşaat

Ülkemizde inşaat sektörü gün geçtikçe hızla artmaktadır. İnşaat sektöründe önemli adımlar atan Hattap İnşaat, ülkemiz için büyük projelere imza atmayı hedeflemektedir. Firmamız, inşaat alanında önemli projelere imza atarak adını duyurmaktadır.

Güvenli İnşaat

Hattap inşaat, tüm inşaat işlerini yaparken öncelikle çalışanların can güvenliğini sağlamayı prensip edinmiştir. Sağlam zemin üzerinde en kaliteli malzemeler kullanılarak yapmış olduğumuz çalışmalarımız büyük ilgi görmektedir. İnsanların güvenini üstlendiğimiz projelerde inşaatın iç ve dış yapımında kaliteli malzeme kullanımına ve yapının sağlamlığına dikkat etmekteyiz.

Güvenli Bir Yaşam Alanı Herkesin Hakkı

İnsanlara biz sadece iş yeri ve konut inşa etmiyoruz aynı zamanda yaşam alanları inşa etmekteyiz. Bu bilinçle yola çıkarak yaşayabileceğimiz her türlü doğal felakete karşı güvende hissedebileceğiniz sağlamlıkta yapılar yapmayı kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız. İnşaat sektöründeki gelişmeler beraberinde kentleşmenin artmasını da hızla getirmektedir.

Cephe Giydirme

Yapı kabuğu olarak tasarlanan ve daha çok modern mimaride kullanılan taş, cam, metal levha gibi malzemelerde kullanılan sistemdir. Cephe giydirme en çok prestij binaların yapılarında içeren ve modern çizgilere sahip olan, farklı tasarımlar ile uygulanan yapım ve montaj sistemidir.

Detaylar

Mantolama

Binalar inşa edilirken bina içerisindeki hava ile bina dışındaki havanın yalıtılmasını sağlayan, binayı dışarıdan bir giysi gibi giydiren işleme mantolama denmektedir. Isı yalıtımı olarak bilinen işlem mantolama işlemidir.

Detaylar

Cephe İskelesi

Cephe iskelesi yüksek yapılarda kullanılan yüksekte çalışmaya olanak sağlayan bir merdiven sistemidir diyebiliriz. Cephe iskelesi ayrıca yüksek yerlere inşaat malzemelerini daha rahat taşımak içinde kullanılır.İskele kurulumu iş kazalarının meydana gelmemesi için çok önemlidir.

Detaylar

Kalıp Altı İskelesi

Uygun çözümlerin sunulması ve döşeme sistemlerinde kullanılabilen ideal sistemdir. Kalıp altı iskele sistemleri kolay kurulum ve kolay depolama özelliği ile birçok müşteri tarafından çok beğenilmektedir.

Detaylar

Restorasyon

Restorasyon, kültürel miraslarımızın korunması, gelecek nesillere aktarılmasını ve tarihi yapıların deforme olan bölümlerinin yıkılmasını ve yok olmasını önlemek için aslına uygun biçimde onarma çalışmalardır.

Detaylar