Kalıp Altı İskelesi

Uygun çözümlerin sunulması ve döşeme sistemlerinde kullanılabilen ideal sistemdir. Kalıp altı iskele sistemleri kolay kurulum ve kolay depolama özelliği ile birçok müşteri tarafından çok beğenilmektedir. Bu ürünlerin yüksek miktarlarda yük taşıma kapasitesi vardır ve hızlı bir şekilde adapte edilebilirler.

Kapı Altı İskele Sistemleri Nerelerde Kullanılır ?

Bu iskele sistemleri birçok farklı yerde kullanılır. Bina, viyadük, sanayi, köprü gibi uzunluğu yüksek ve ağır betonların kullanıldığı projelerde çok fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi son derece emniyetli ve güvenli bir sistem olmasından kaynaklanır. Hattap İnşaat standartlara uygun bir şekilde kalıp altı iskele hizmetini vermektedir.

Kapı Altı İskele Sistemlerinin Özellikleri

Bu sistemin çok amaçlı kullanılabilir olması ve ekonomik olması sebebiyle inşaatların vazgeçilmez elemanı olmuştur. 3 farklı şekilde kullanılırlar. Bunlardan biri yük iskelesidir. İkincisi masa kalıbı iskelesidir. Üçüncüsü ise merdiven kulesidir.

Bu sistemler bağlantı noktalarında kilitleme ve yük aktarma özelliği bulunmaktadır. Bu sebeple döşemelerde ve kiriş altında kullanılacak olan en ideal yöntemdir. Kalıp iskelesi yöntemi yüksekliği büyük işlerde ve ağır yüklerde rahat kullanım sağlamaktadır. Her türlü döşeme sistemlerinde ve mantar asmolen gibi alanlarda faaliyet gösterebilir. Merdiven kulesi uygulaması ile yüksek çalışma alanlarında da güvenli bir çalışma imkanı sağlamaktadır.

Bu iskele sistemlerinin kurulması ve sökülmesi oldukça kolaydır. Defalarca kullanılabilir olması ve ekonomik yapıda olması inşaat alanında vazgeçilmez bir yapı elemanı olmuştur.

İnşaat

Ülkemizde inşaat sektörü gün geçtikçe hızla artmaktadır. İnşaat sektöründe önemli adımlar atan Hattap İnşaat, ülkemiz için büyük projelere imza atmayı hedeflemektedir. Firmamız, inşaat alanında önemli projelere imza atarak adını duyurmaktadır.

Detaylar

Cephe İskelesi

Cephe iskelesi yüksek yapılarda kullanılan yüksekte çalışmaya olanak sağlayan bir merdiven sistemidir diyebiliriz. Cephe iskelesi ayrıca yüksek yerlere inşaat malzemelerini daha rahat taşımak içinde kullanılır.İskele kurulumu iş kazalarının meydana gelmemesi için çok önemlidir.

Detaylar

Cephe Giydirme

Yapı kabuğu olarak tasarlanan ve daha çok modern mimaride kullanılan taş, cam, metal levha gibi malzemelerde kullanılan sistemdir. Cephe giydirme en çok prestij binaların yapılarında içeren ve modern çizgilere sahip olan, farklı tasarımlar ile uygulanan yapım ve montaj sistemidir.

Detaylar

Restorasyon

Restorasyon, kültürel miraslarımızın korunması, gelecek nesillere aktarılmasını ve tarihi yapıların deforme olan bölümlerinin yıkılmasını ve yok olmasını önlemek için aslına uygun biçimde onarma çalışmalardır.

Detaylar

Restorasyon

içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik içerik

Detaylar