İnsanların barınma ve kapalı ortamlarda mekanlar oluşturma çabalarının başladığı günden bu yana inşaat sektörü hızla gelişme göstermeye başlamıştır. Firmamız Hattap inşaat da standartlara uygun koşullarda, mekana ve ihtiyaçlara yönelik olarak bu sektörde yerini almış durumdadır. Firmamız işe başladığı ilk günden bu yana uzman bir ekip ile çalışmakta ve gerek güvenlik gerekse taleplerin değerlendirilmesi konusunda hassasiyet göstermektedir. Bu bağlamda bakıldığında firmamız Hattap İnşaat sadece yeni yapıların inşasıyla birlikte restorasyon işlerini de üstlenmektedir. Firmamıza yapılan başvurunun ardından yerinde tespit ve keşif sonucunda imalat aşamasına geçilmekte ve kısa sürede işler teslim edilebilmektedir.

Nasıl Çalışıyoruz?

Firmamızın çalışma prensibini oluşturan en önemli unsur güvenliktir. Öncelikli olarak çalışılan mekandaki çalışanların iş güvenliğinin sağlanması esas alınmaktadır. Bunun yanında başvuru sahibinin gerek maddi gerekse manevi güvenliğini sağlamakta firmamız tarafından önemsenmektedir. Tüm şantiyelerimizde çalışan işçilerin iş güvenliğini sağlamak adına alınması gereken tüm önlemler alınarak herhangi bir iş kazasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Firmamızdan hizmet almak isteyen başvuru sahibinin firmamız ile bağlantıya geçmesi ile işe başlanmaktadır. Tüm başvurular ayrıntılı şekilde notlar alınarak imalat öncesi keşif ve araştırma safhasına geçilmektedir. İnşaat sektörünün en önemli unsurlarından bir diğeri olan kullanılabilirlik ilkesi doğrultusunda imalat aşamasına geçilmesi sağlanmaktadır.

Alınan tüm işlerin en kısa ve en doğru imalatlar sağlanarak başvuru sahibine teslim edilmesi firma hedefimizin başlıca unsurudur.